האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

מה זה איקרים ?...

Go down 
מחברהודעה
surcvi
משתמש חדש

מספר הודעות : 39

מה זה איקרים ?... Empty
הודעהנושא: מה זה איקרים ?...   מה זה איקרים ?... I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 2:57 pm

טוב המשחק Ikariam הוא משחק מסוג MMORPG
המשחק הוא משחק דפדפן שנרשמים אליו כדאי לשחק אבל הוא לא להורדה!
מה אתה עושה במשחק?
קודם כול אתה בונה לך עיר [משחק אסטרטגיה] אתה צריך לשדרג אותה וגם להרוויח כסף בכך שאתה משדרג את הבניינים שלך [עליהם אני יספר בהמשך]

במשחק הזה יש כול מיני ריסוסים כמו Wine [יין] , Marble [אבן] , Crystel [קריסטלים] וSulpuer [חול]
ובכול אי יש רק ריסוס אחד , אז איך אני מגיע לכול הריסוסים?
יש לך אפשרויות בהמשך לבנות עוד עיר באי אחר
דוגמא: לי יש באי ריסורס של יין ואם אני יבנה עוד עיר באי אחר ששם הריסורס הוא מרבל אז תיהיה לי אפשרות להעביר את המרבל לעיר הראשית שלי וככה בימקום ליקנות
מה כול ריסוס עוזר לי?
היין משמח את התושבים ובכך רמת התושבים עולה וגם עולה לך כמות ההכנסות
החול : בונה לך את הצבא
האבן : משדרגת לך את הבניינים
והקריסטלים : מחזקת את הצבא בכך שמוסיפה עוד אחוזי הגנה , וגם משפרת את האקדמיה [בהמשך תדעו מה זה]

במשחק הזה יש גם אפשריות תקיפה!
תקיפה אבל אין אפשרות השמדה זאת אומרת שאי אפשר להשמיד עיר אחרת אלה רק להתקיף אותה ולקחת לה ריסורסים זאת עוד דרך להשיג ריסורס שאין לכם באי
אם אתם רוצים אתם יכולים ליבנות בניין ששם תיהיה אפשרות ליקנות מאנשים אחרים ריסורסים אבל אפשר ליקנות שם רק בכסף כמו כן אתם יכולים לשים שם את הריסורס שלכם במכירה ואנשים יקנו

אז איך בעצם אני שומר על הריסוסים שלי!?
1] אתה בונה בניין בשם [WareHouse] [בהמשך אני יפרט על כול הבניינים] וככול אתה מעלה אותו רמות כך כמות המקסימום של הריסוסים בעיר שלכם עולה וגם כות הריסוסים השמורים
ד"א אם נגיד תוקפים אותכם אז רשום בבנין אם יתקפו אתכם אז כמה יהיו לכם ריסוסים שמורים הבנתם?
2] לשפר את הצבא שלכם , חומה , ולשדרג את הצבא

איך אני משיג כסף במשחק הזה
אתה משיג כסף בכך שאתה מפתח את העיר [מעלה רמות את הבניינים]
או שאתה בונה בניין של יין [Tevern} שבכך משמח את התושבים וככה רמת הפופלריות של העיר שלך גדלה וגם הכסף כדל
2] אתה יכול למכור לאשנים נגיד יין [יש בניין שקוראים לו Trading Post] שם אתה עושה Trade
שם אתה יכול למכור ריסוסים או לקנות! lol! lol!
מקווה שתענו
הם יש שאלות על המשחק תשלחו לי הודעה...!!!!!

קישור למשחק : http://ikariam.co.il/
חזרה למעלה Go down

מה זה איקרים ?...
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1